Upload Scripti

Aynı zamanda bunlarda hoşuna gidebilir...

21 Yanıt

 1. Nihat dedi ki:

  Selam bu acaba nedir?
  // Place this code snippet near the footer of your page before the close of the /body tag
  // LEGAL NOTICE: The content of this website and all associated program code are protected under the Digital Millennium Copyright Act. Intentionally circumventing this code may constitute a violation of the DMCA.

 2. Burak dağcı dedi ki:

  kurulumu yaptım fakat dosyayı yükllüyorum indir dedğimde boş sayfa çıkıyor bulunamadı diyor

 3. Buğra dedi ki:

  Kurulum yaptım fakat dosya indirme sayfasına gittiğim de boş çıkıyor. Birde tasarım hata veriyor. Yani tasarım düzgün gözükmüyor..

 4. Muhammed dedi ki:

  Merhaba Px paylaşım için teşekkür ederim. Kurdum gayet güzel çalışıyor ancak virüs total hakkında bilgi almak istiyorum. Nasıl kurulumunu yapacağım…

  • PX dedi ki:

   asıl ben teşekkür ederim, virustotali kullanmak için ilk öncelikle üye olmalısınız, sonra giriş yapıp yukarıdaki virus total için hazırladığım gifi izleyin sizi api kısmına götürecektir. sonra scan.php dosyasına girin ve $api_key = getenv('VT_API_KEY') ? getenv('VT_API_KEY') :'API KEY'; satırını bulup direkt olarak $api_key = "veri"; şeklinde değiştirin.

 5. ömer dedi ki:

  Merhaba maksimum dosya boyunutu nasıl ayarlarız

  • PX' dedi ki:

   cPANEL üzerinden Max Upload Size ve Post Size Değerlerini Yükseltmeniz yeterli olacaktır.Internette nasıl yapıldığına dair kaynaklar mevcut hocam..

 6. elinize sağlık mükemmel olmuş sorunsuz çalışmaktadır

 7. Emre dedi ki:

  Maksimum dosya yükleme limiti 10MB, bunu nasıl yükselte bilirim?

 8. Hocam Ufak Bir Sorun Yaşıyorum lütfen bana acilen geri dönüş yaparmısınız 4 – 5 mb ve daha üzeri dosya yüklerken dosya yükleme %100 oldugunda dosya seçmeyi unuttunuz hatası alıyorum bunu nasıl düzeltebilirim

  • PX' dedi ki:

   ilk olarak ayarlar.php dosyasından düzenlemenizi düzenleyin, sonra ise CPanelden Max Upload Size ve Post Size Değerlerini yükseltin, internette araştırarak detaylı bilgi edinebilirsiniz, hata almanız durumunda whoami@merich.rocks‘a mail atabilirsiniz.

 9. Cem dedi ki:

  Merhaba, teşekkürler paylaşımınız için. Mobilden fotoğraf yüklemesi yaptığımda “Öngörülen dosya türü geçersiz…” hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinidirm

  • PX' dedi ki:

   izin verilen dosya türlerini ayarladığınız taktirde öyle bir problem yaşanmayacaktır. ayarlar.php’den düzenleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.